День Соборності України

Проголошення Соборності УНР і ЗУНР 22 січня 1919 року – історичний акт об’єднання українських земель в одній державі. Подія основоположна для українського державотворення.Для свідомого українця, для українця-патріота найсвятіше слово – «Україна», тому сьогодні ми вшановуємо дві визначні дати – проголошення незалежності України IV Універсалом Центральної Ради та проголошення Соборності України.На вівтар української державності багато поколінь поклали своє життя. І нинішнє покоління українців – приклад сили духу, сили патріотизму, сили незламності, які успадкували від предків. Відзначення Дня Соборності – наш обов’язок берегти світлу пам’ять про незліченні жертви, покладені українським народом на вівтар незалежності, соборності держави.У Комишанській ЗОШ №26 21 січня до Дня Соборності України з метою формування національної свідомості школярів, виховання у них почуття патріотизму та з нагоди відзначення Дня Соборності України в школі організовано та проведено ряд заходів. Це уроки звитяги в 7-11 класах «День Соборності України», «22 січня в історії України»; перегляд відеоподорожей «Соборна. Вільна. Самостійна» та ознайомлення інформаційним відеодайджестом «Свято Злуки», «Єдина наша Батьківщина», «Україна – наша Батьківщина», «Навіки разом», «Кращі із кращих за свободу сміливо стали без вагань» ; класні тематичні години спілкування на теми «В сім’ї великій, в сім’ї вольній новій», «Соборність України: головні віхи здобуття»; участь у фотоконкурсі до Дня Соборності та Свободи України «Україна – це ми»; футзальні змагання між командами учнів 8-их класів до Дня Соборності України; історичний квест до Дня Соборності України; шкільні змагання з шашок, присвячені Дню Соборності України; книжкова виставка, присвячена Дню Соборності та Свободи України.