«Україна – це ми!»

Учні Комишанської школи №26 беруть участь в обласному етапі фотовиставки до Дня Соборності України: «Україна – це ми».#Україна_це_ми , #УДЦНПВ , #ХЦТКТУМ

День Соборності України – день, який символізує єдність земель України. Це одне з найважливіших свят нашої країни, яке підкреслює, що ми всі – це один народ і ніякі рубежі не зможуть нас розділити.22 січня Україна щороку відзначає державне свято – День соборності України з нагоди проголошення Акта Злуки Української Народної Республіки та Західноукраїнської Народної Республіки.Споконвічною мрією українців було об’єднання розрізнених частин України в межах однієї держави.

І, нарешті, настав день, за який українці боролись упродовж багатьох століть. Збулося те, за що страждали і гинули, боролися і вболівали, для чого жили і працювали мільйони синів і дочок України – впродовж років, десятиліть, століть.Соборність України — це єдність усіх українців навколо головних ідей нашого майбутнього. Це неподільність наших земель: від Києва до Севастополя, від Донецька до Львова. Нас не зламати, ми сильні і здатні рухатися вперед. Наша держава єдина і ми самі творимо її.

Вітаємо всіх українців із Днем Соборності!

Нехай ніхто не половинить, твоїх земель не розтина,

Бо ти єдина, Україно, бо ти на всіх у нас одна.

Одна від Заходу й до Сходу, володарка земель і вод.

Ніхто не ділить хай народу, бо не поділиться народ.

Бажаємо зберігати силу духу, бадьорість і оптимізм.

Нехай у кожній родині панує мир і спокій, любов і взаєморозуміння!

Щиро вітаємо вас із цим днем! Бажаємо здоров’я і натхнення, добробуту і злагоди, успіхів у роботі! Нехай любов до рідного краю згуртовує нас задляздійснення високої мети – процвітання нашої Батьківщини.Хай розум, воля і любов до рідного краю згуртовують нас для здійснення високої мети – процвітання соборної незалежної демократичної могутньої України, надійної запоруки добробуту й щасливого життя її народу.

З Днем Соборності привітаємо кожного,

І побажаємо українцям успіху крилатого.

Країні завжди йти вперед і розвиватися,

І чвари не впускати до рідної хати!

Зі святом усіх нас!