Миколай крокує по планеті

Свято Дня Святого Миколая здавна називають найпершим із різдвяних та новорічних свят, яке традиційно уособлює в собі початок великого всенародного Новоріччя. Водночас День Святого Миколая – це своєрідний символ людської надії і віри у своє краще майбутнє.

У цей день навіть дорослі починають вірити в чудеса, а діти з нетерпінням чекають ранку, щоб зазирнути під подушку або в чарівний чобіток, адже так приємно знайти в ньому подарунки.

Нещодавно, а саме 17 та 20 грудня Святий Миколай зі своїм поштом зазирнув до учнів Комишанської школи.  Наймолодшим він приніс подарунки, а дорослих спонукав до милосердя, співчуття та доброти.

Ця зустріч обов’язково запам’ятається школярам приємними несподіванками, гарним настроєм, подарунками та неповторними враженнями.

Тож хай молитва Святого Миколая завжди оберігає ваші родини і у кожній оселі панують добробут та злагода. Вірте в диво і робіть його самі!

Гарних і веселих новорічних  свят вам!