Не згасає Свіча Пам’яті

Не згасає Свіча Пам’яті про жертв Голодомору 1932—1933 років в Україні. Ті роки живуть не тільки в спогадах очевидців, яких залишилось вже дуже мало, а й у нашій підсвідомості, ментальності та генетичній пам’яті. Бо ми ― нащадки тих, хто вижив, і не маємо права на забудькуватість та емоційну нечутливість попри людське бажання забувати про гірке, шукаючи в минулому приємні спогади. Адже ці болючі сторінки життя є невід’ємною частиною нашого минулого і сьогодення, і, зрештою, майбутнього. Діти нашого закладу розуміючи всю важливість жахливих уроків історії , долучилися до ряду Всеукраїнських заходів, які відбувалися у кожному куточку України. Для учнів 1-11 класів були організовані відеоперерви, на яких діти переглянули документальні фільми про Голодомор. Відбувся тематичний захід у 8 класах «Не кидайся хлібом, він святий…»! На уроці історії України здобувачі освіти 10 класу розглянули тему “Соціально-економічні перетворення в радянській Україні (1929 – 1938 рр.)” де кожен мав змогу розповісти гірку історію своєї родини, поділитися спогадами своїх пращурів!