День Гідності та Свободи

День Гі́дності та Свобо́ди — свято в Україні, що відзначається щороку 21 листопада. Саме цього дня є початок двох революцій: Помаранчевої революції (2004 року) та Революції Гідності (2013 року).З метою виховання та донесення до сучасного та майбутніх поколінь ідеалів свободи, демократії, збереження об’єктивної інформації про доленосні події в Україні початку XXI століття, а також віддання належної шани патріотизму й мужності громадян, які восени 2004 року та у листопаді 2013 року — лютому 2014 року постали на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини і громадянина, національних інтересів нашої держави та її європейського вибору, у нашому закладі було проведено ряд заходів. Для здобувачів освіти організовано інформаційний дайджест до Дня Гідності та Свободи «Віхи історії », учні 5-10 класів долучилися до відеоперерв «Подвиг Героїв Небесної Сотні», де мали можливість ознайомитись із хронологією подій. На уроках малювання діти 5-7 класів підготували листівки – звернення зі святом Дня Гідності та Свободи під гаслом «У нас єдина держава і ми єдиний народ». Інформаційні години для учнів 8-11 класів підготували викладачі історії на тему «Революція Гідності. Як це відбувалося» на яких переглянули документальні фільми про події Революції Гідності.