Інклюзивне навчання

У закладі здобувають освіту діти з особливими освітніми потребами.

Освітній процес організовано відповідно до законів України «Про освіту»,

«Про повну загальну середню освіту», інших актів законодавства та освітньої програми (освітніх програм) закладу освіти з урахуванням епідемічної ситуації в регіоні та дотриманням обмежувальних протиепідемічних заходів визначених постановою Кабінету Міністрів України від 09.12.2020 р. № 1236 (із змінами) «Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2», постановою Головного державного санітарного лікаря України від 23.04.2021 р. №4.

Колектив вбачає пріоритетними завданнями створення рівних можливостей  та вільного доступу до освіти, задоволення особливих освітніх потреб всіх учасників освітнього процесу, створення інклюзивного освітнього середовища.

У закладі – 6 інклюзивних класів, в яких навчається 12 учнів з різними нозологіями.

Школа має належне кадрове забезпечення: асистенти вчителя, практичний психолог, логопед, корекційні педагоги.

Педагоги, асистенти вчителя, практичний психолог, логопед, батьки входять до складу Команди психолого педагогічного супроводу дитини та тісно співпрацюють один з одним при розробці Індивідуальної програми розвитку дитини, з питань організації освітнього процесу, його корекційної спрямованості, методики роботи з дітьми з ООП.

Корекційно-розвиткові заняття проводяться згідно рекомендаціям інклюзивно-ресурсного центру.

Заклад забезпечено необхідним дидактичним обладнанням для навчання дітей з ООП.

Налагоджена співпраця з ІРЦ: консультації спеціалістів для педагогічних працівників, батьків.